Czyszczenie i malowanie elewacji

Specjalistyczne czyszczenie i malowanie na wysokości

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, świadczymy usługi mycia i malowania wysokościowego różnego rodzaju powierzchni i elementów. Wykonujemy czyszczenie i mycie w miejscach trudno dostępnych – wymagających pracy w dostępie linowym. Pracując z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą alpinistów przemysłowych masz pewność, że zlecona usługa zostanie zrealizowana sprawnie i w pełni profesjonalnie. Zawsze doradzimy, rozplanujemy pracę i zrealizujemy każdy projekt do końca. Nasza firma wykonuje rozmaite prace wysokościowe nie tylko na terenie województwa pomorskiego czy kujawsko-pomorskiego, ale również w całym kraju.

Alpinistyczne malowanie i czyszczenie elewacji budynków

Nasi alpiniści przemysłowi bez problemu wyczyszczą i pomalują każdy rodzaj elewacji. Specjalistyczne usługi malowania i czyszczenia wykonujemy przy fasadach:

 • kamiennych (z piaskowca, marmuru, granitu);
 • tynkowych (z tynku mineralnego, silikonowego, mozaikowego, mineralnego);
 • z cegły;
 • z betonu.
 • szklanych;

Dobierając odpowiednie do danej elewacji preparaty doczyścimy każde zabrudzenie, zaciek czy plamę. Bez problemu usuniemy z tynku zabrudzenia powstałe w wyniku działania czynników atmosferycznych lub ptaków, możemy także przeprowadzić odgrzybianie ścian. Wykorzystując techniki alpinistyczne jesteśmy w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc oraz usunąć zabrudzenia w zakamarkach budynku.

Do malowania elewacji wykorzystujemy najwyższej jakości farby, które są odporne na działanie wszelkich warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu technik linowych jesteśmy w stanie pomalować każde niedostępne miejsce i zarazem wykluczyć rusztowania co stanowczo ma wpływ na koszta.

Czyszczenie oraz inspekcja silosów i kanałów wentylacyjnych

Wśród naszych usług alpinistycznych znajdują się również specjalistyczne usługi czyszczenia silosów oraz kanałów wentylacyjnych. Usługi wysokościowe na linach to zadanie wymagające wiedzy i doświadczenia. Niestraszna nam żadna wysokość, możemy wejść w miejsca trudnodostępne. Tylko odpowiednio przeszkoleni pracownicy mogą być gwarancją, że dana praca zostanie wykonana solidnie i bezpiecznie.

Czyszczenie wysokociśnieniowe silosów czy kanałów wentylacyjnych z wykorzystaniem technik alpinistycznych pozwoli znacznie obniżyć koszty związane z odświeżeniem danej powierzchni i tym samym wyeliminować konieczność malowania, która wiąże się ze znacznie wyższymi kosztami.

Współpracując z nami otrzymasz m.in.:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie specjalistycznego mycia i malowania wysokościowego różnego rodzaju powierzchni i elementów,
 • bezpłatną wycenę oraz gwarancję atrakcyjnej ceny,
 • elastycznie dopasowane rozwiązania,
 • wygodę współpracy z profesjonalnym i sprawdzonym zespołem fachowców.

 

Jeżeli w powyższym opisie nie ma usługi, którą są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!


  Najczęściej zadawane pytania

  Jakie elewacje myjecie?

  Oferujemy m.in. : mycie elewacji szklanych, mycie elewacji tynkowanych, mycie elewacji aluminiowych, mycie elewacji drapanych.

  Czy mycie elewacji wymaga specjalistycznych środków? Jakich? Czy są bezpieczne dla środowiska?

  Używane przez nas środki są bezpieczne dla środowiska, nie wpływają negatywnie na drzewa i rośliny znajdujące się w pobliżu budynku. Każde mycie elewacji wykonywane jest za pomocą biodegradowalnych środków czyszczących, które dopierane są odpowiednio do elewacji i zanieczyszczeń, które się na niej znajdują.

  Jak długo trwa mycie elewacji, a ile malowanie elewacji?

  Ciężko jednoznacznie określić czas trwania takiej usługi alpinistycznej, gdyż zależy ona od wielu czynników m.in. od rodzaju i wysokości budynku, rodzaju brudu czy od łatwej dostępności do wody.

  Ile kosztuje mycie elewacji, a ile malowanie elewacji?

  Ciężko jednoznacznie określić czas trwania takiej usługi alpinistycznej, gdyż zależy ona od wielu czynników m.in. od rodzaju i wysokości budynku, rodzaju brudu czy od łatwej dostępności do wody.

  Czy malowanie elewacji wykonujecie specjalnymi farbami?

  Malowanie elewacji zazwyczaj wykonujemy farbą silikonową, farbą akrylową lub farbą silikatową. Wszystko zależy od powierzchni którą mamy pomalować. Każda farba ma inne właściwości i parametry, więc ważne jest aby umiejętnie dobrać odpowiednią farbę do konkretnej powierzchni.

  Czy mycie elewacji wymaga specjalistycznego sprzętu? Jakie narzędzia stosujecie?

  Aby cała praca przebiegła szybko, bezpiecznie i sprawnie stosujemy drabiny, zwyżki oraz liny (alpinizm przemysłowy). Wszystko tak naprawdę zależy od danego obiektu, na tej podstawie oceniamy które prace wysokościowe sprawdzą się najlepiej, dlatego zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać dokładną wycenę.

  Gravity Alpinistyka Przemysłowa

  Gravity Alpinistyka Przemysłowa świadczy usługi w zakresie specjalistycznych prac wysokościowych. Wykonujemy różnego rodzaju prace, w których konieczne jest wykorzystanie dostępu linowego i technik alpinistyki przemysłowej. Prace realizujemy na terenie całej Polski, a w razie potrzeby również w pozostałych krajach Europy.

  Kontakt

  Gravity Usługi Alpinistyczne Sebastian Lieder