Kategorie
alpinistyka przemysłowa

Malowanie i czyszczenie elewacji bloków mieszkalnych — Gdańsk, Gdynia, Sopot

Piękna elewacja to wizytówka każdego budynku. Zwykle jednak tylko na początku wygląda ona doskonale. Z biegiem czasu pokrywa się osadem, kurzem, a nawet pleśnią lub grzybem. Co kilka lat trzeba więc zadbać o jej oczyszczenie i pomalowanie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, świadczymy usługi mycia i malowania elewacji budynków oraz bloków mieszkalnych. Porosty, czarna pleśń i jej zarodniki są szkodliwe dla zdrowia. W tym wypadku lepiej nie zwlekać z czyszczeniem elewacji. Niebezpieczna pleśni i innych szkodliwe mikroorganizmy szerzą się drogą powietrzną w okolicy budynku, przenikają również do wnętrza pomieszczeń i stwarzają warunki szkodliwe dla zdrowia, są niebezpieczne zwłaszcza dla zdrowia małych dzieci oraz osób starszych.

Malowanie elewacji bloków mieszkalnych

Jeżeli elewacja straciła swoją pierwotną kolorystykę lub chcesz odświeżyć wygląd elewacji, oprócz czyszczenia warto rozważyć jej ponowne pomalowanie.

Farba elewacyjna powinna zabezpieczać ściany zewnętrzne przed działaniem wody i wilgoci (także kwaśnych deszczów), zmiennych temperatur i promieniowania UV. Musi ponadto wyróżniać się dobrą odpornością mechaniczną i chemiczną. Zadaniem farby będzie ochrona elewacji przez długie lata, dlatego bardzo ważne jest, aby była wysokiej jakości. 

Stosowane przez nas farby są produkowane na bazie wysokiej jakości żywic silikonowych nowej generacji z dodatkiem nano- cząsteczek kwarcu. Tworzą one gęstą, mineralnie twardą trójwymiarową sieć, która czyni farbę niepodatną na zabrudzenia.

Elewacyjne farby silikonowe mają wiele ważnych cech: doskonale zabezpieczają materiały budowlane przed wilgocią, są trwałe oraz mają dobre właściwości „oddechowe” (wysoką przepuszczalność pary wodnej). Dla naszych klientów podstawą jest, by elewacja wyglądała estetycznie oraz by efekt zabezpieczenia działał jak najdłużej, gdyż częste odnawianie elewacji wiąże się z wysokimi kosztami.

Mycie i malowanie elewacji przez firmę Gravity z Gdyni

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, świadczymy usługi mycia i malowania wysokościowego różnego rodzaju powierzchni i elementów. Wykonujemy czyszczenie i mycie w miejscach trudno dostępnych – wymagających pracy w dostępie linowym. Pracując z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą alpinistów przemysłowych masz pewność, że zlecona usługa zostanie zrealizowana sprawnie i w pełni profesjonalnie. 

Zawsze doradzimy, rozplanujemy pracę i zrealizujemy każdy projekt do końca. Nasza firma wykonuje rozmaite prace wysokościowe nie tylko na terenie trójmiasta, ale również w całym kraju.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznie. Znając szczegóły i wymagania danego zlecenia, będziemy w stanie przedstawić dokładną cenę.

e-mail: kontakt@gravity-alpinistyka.pl 

tel: 737 375 679