Mycie okien na wysokości

Mycie okien, przeszkleń i dachów na wysokości

Regularne mycie szklanych powierzchni sprawia, że budynek wygląda estetycznie, a przebywanie w nim jest przyjemniejsze. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w myciu okien na wysokości, a zdobyta wiedza i umiejętności alpinistyczne pozwalają nam bezpiecznie oraz sprawnie dostać się w najtrudniejsze miejsca.

Oferujemy mycie okien w biurowcach, wieżowcach, galeriach i innych obiektach  przy wykorzystaniu technik alpinistycznych oraz specjalistycznego sprzętu do mycia. Podczas mycia okien wykorzystujemy także podnośniki koszowe, jednak zdecydowanie częściej korzystamy z metody dostępu liniowego, gdyż jest ona znacznie mniej uciążliwa dla otoczenia.

Współpracując z nami otrzymasz m.in.:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie specjalistycznego mycia i malowania wysokościowego różnego rodzaju powierzchni i elementów,
 • bezpłatną wycenę oraz gwarancję atrakcyjnej ceny,
 • elastycznie dopasowane rozwiązania,
 • wygodę współpracy z profesjonalnym i sprawdzonym zespołem fachowców.

 

Jeżeli w powyższym opisie nie ma usługi, którą są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!


  Najczęściej zadawane pytania

  Ile kosztuje mycie okien?

  Cena zależy od wielu czynników m.in. od wysokości budynku, od powierzchni okien, które mamy umyć oraz od rodzaju zabrudzeń. Dlatego ciężko określić cennik mycie okien. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznie.

  Czy wykonujecie mycie okien również wewnątrz budynków?

  Oczywiście, że tak. 

  Czy istnieje możliwośc, aby mycie okien zostało wykonane w nocy?

  Tak, jeżeli klient ma takie wymagania.

  Czy alpinistyczne mycie okien to bezpieczny sposób czyszczenia okien?

  Firma Gravity posiada zespół doświadczonych alpinistów przemysłowych z odpowiednim sprzętem oraz certyfikatami. Dlatego dla nas to w pełni bezpieczna metoda, wiemy jak zadbać o swoje bezpieczeństwo oraz jak szybko i dokładnie wykonać mycie okien alpinistyczne.

  W jakich budynkach wykonujecie mycie okien?

  Mycie okien oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak i firmom. Nie straszne dla nas jest mycie okien w biurowcach, mycie okien w wieżowcach czy mycie okien salonu samochodowego.

  Czy alpinistyczne mycie szyb wymaga specjalistycznego sprzętu? Jakiego?

  Wszystko zależy od danego obiektu, zazwyczaj jest to alpinistyczne mycie okien na linach lub mycie okien ze zwyżki.

  Gravity Alpinistyka Przemysłowa

  Gravity Alpinistyka Przemysłowa świadczy usługi w zakresie specjalistycznych prac wysokościowych. Wykonujemy różnego rodzaju prace, w których konieczne jest wykorzystanie dostępu linowego i technik alpinistyki przemysłowej. Prace realizujemy na terenie całej Polski, a w razie potrzeby również w pozostałych krajach Europy.

  Kontakt

  Gravity Usługi Alpinistyczne Sebastian Lieder