Poznaj firmę Gravity

Firma Gravity to doświadczony zespół alpinistów przemysłowych. Wszyscy nasi alpiniści mają duże doświadczenie w pracach na linach, podnośnikach i zwyżkach. Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy zezwolenia zarówno na profesjonalne, jak i bezpieczne wykonywanie pracy na wysokościach i spawanie metali. Nasze usługi alpinistyczne opierają się o międzynarodowy system technik dostępu linowego IRATA, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa oraz jakości wykonywanych przez nas prac alpinistycznych.

Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych prac wysokościowych z szeroko pojętego zakresu budowlano remontowego. Prace wysokościowe nie mają przed nami żadnych tajemnic – wykorzystując naszą wiedzę i spore doświadczenie każdą pracę wykonujemy rzetelnie, szybko i co najważniejsze – zgodnie ze sztuką budowlaną i zachowaniem zasad BHP. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego każde powierzone nam zadanie realizujemy zgodnie z ustalonym planem, a sam projekt realizujemy zawsze na czas.

Wykonujemy różnego rodzaju prace, w których konieczne jest wykorzystanie dostępu linowego i technik alpinistyki przemysłowej.  Zapewniamy dogodne terminy oraz szybką realizację zleceń w konkurencyjnych cenach, zapewniając przy tym maksymalne bezpieczeństwo. Prace realizujemy na terenie całej Polski, a w razie potrzeby również w pozostałych krajach Europy.

Praca na wysokości to nasza pasja

IRATA

Firma Gravity pracuje zgodnie z wymogami IRATA, która jest najbardziej rygorystyczną międzynarodową instytucją normalizującą zasady bezpieczeństwa i jakości prac wysokościowych z wykorzystaniem dostępu linowego. W branży techników dostępu linowego to najbardziej prestiżowy certyfikat, świadczący o ich umiejętnościach.

BHP

Bardzo poważnie podchodzimy do swojego zawodu oraz do zasad BHP naszych pracowników. Osoby zatrudnione w firmie Gravity przechodzą regularne szkolenia BHP, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac na wysokości.

TERMINOWOŚĆ

Zapewniamy dogodne terminy oraz szybką realizację zleceń w konkurencyjnych cenach, zapewniając przy tym maksymalne bezpieczeństwo.​ Prace realizujemy na terenie całej Polski, a w razie potrzeby również w pozostałych krajach Europy.

Współpracując z nami otrzymasz m.in.:

 • profesjonalne doradztwo, 
 • bezpłatną wycenę,
 • gwarancję atrakcyjnej ceny,
 • elastycznie dopasowane rozwiązania,
 • wygodę współpracy z profesjonalnym i sprawdzonym zespołem fachowców.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!


  Gravity Alpinistyka Przemysłowa

  Gravity Alpinistyka Przemysłowa świadczy usługi w zakresie specjalistycznych prac wysokościowych. Wykonujemy różnego rodzaju prace, w których konieczne jest wykorzystanie dostępu linowego i technik alpinistyki przemysłowej. Prace realizujemy na terenie całej Polski, a w razie potrzeby również w pozostałych krajach Europy.

  Kontakt

  Gravity Usługi Alpinistyczne Sebastian Lieder