Kategorie
alpinistyka przemysłowa

Prace wysokościowe realizowane przez firmę Gravity

Prace wysokościowe kojarzone są przeważnie z myciem szyb i elewacji na wysokich budynkach, a zimą z odśnieżaniem dachów czy zbijaniem zwisających sopli. W rzeczywistości zakres prac prowadzonych przez naszą firmę jest znacznie większy.

Spawanie na wysokości i prace montażowe

Specjalizujemy się głównie w montażu, modernizacji i demontażu przeróżnych konstrukcji stalowych. Mamy szerokie uprawnienia spawalnicze. Spawarki, które posiadamy na stanie, gwarantują, że dotrzemy na każdą wysokość czy w inne trudno dostępne miejsce, aby wykonać zleconą nam usługę.


Nie straszne nam trudne warunki i wymagające zlecenia. Prace wysokościowe wykonujemy w miejscach trudnodostępnych i ciasnych jak szyby wentylacyjne /windowe, kominy czy ciasne kanały. Często pole manewru jest bardzo ograniczone i wymaga od nas doskonałej koordynacji oraz organizacji pracy całego zespołu. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo i precyzję wykonywanej pracy, dzięki czemu możemy podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Montaż kolców na ptaki

Innym rodzajem prac wysokościowych, które często wykonujemy to montaż kolców na ptaki. Montujemy je przeważnie na krawędzi dachów, parapetach, balustradach oraz innych miejscach, w których najczęściej przesiadują gołębie i inne skrzydlate zwierzęta. Kolce na ptaki, które montujemy, posiadają tępo zakończone końce, dzięki czemu ptaki nie ranią się, dotykając kolców. Oprócz kolców montujemy również siatki, dzięki czemu jesteśmy w stanie zabezpieczyć większe powierzchnie przed ptakami jak balkony, tarasy czy nawet całe elewacje.

Specjalistyczne czyszczenie i malowanie na wysokości

W ramach naszych usług alpinistycznych wykonujemy również malowanie i czyszczenie konstrukcji stalowych, silosów, kanałów wentylacyjnych oraz elewacji budynków. Niestraszna nam żadna wysokość, możemy wejść w miejsca trudnodostępne. Tylko odpowiednio przeszkoleni pracownicy mogą być gwarancją, że dana praca zostanie wykonana solidnie i bezpiecznie.

Czyszczenie wysokociśnieniowe silosów czy kanałów wentylacyjnych z wykorzystaniem technik alpinistycznych pozwoli znacznie obniżyć koszty związane z odświeżeniem danej powierzchni i tym samym wyeliminować konieczność malowania, która wiąże się ze znacznie wyższymi kosztami.

Prace wysokościowe na terenie woj. Pomorskiego

Jeśli szukasz sprawdzoną firmę alpinistyczną, która sprawnie i rzetelnie wykona Twoje zlecenie, skontaktuj się z nami. Gravity Alpinistyka Przemysłowa to grupa zawodowych alpinistów przemysłowych. Mamy bogate doświadczenie w tej branży. Bardzo poważnie podchodzimy do zasad BHP oraz mamy międzynarodowe uprawnienia do wykonywania prac na wysokości.

Pracując z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą alpinistów przemysłowych masz pewność, że zlecona usługa zostanie zrealizowana sprawnie i w pełni profesjonalnie. Zawsze doradzimy, rozplanujemy pracę i zrealizujemy każdy projekt do końca.


Prowadzimy usługi alpinistyczne na terenie woj. pomorskiego i całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Naszą ofertę usług na wysokości kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Jeśli masz dla nas inne zlecenie na wysokości, napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

tel: 737 375 679
e-mail: kontakt@gravity-alpinistyka.pl