Kategorie
alpinistyka przemysłowa

Jakie prace wysokościowe możesz zlecić firmie Gravity?

Zakres działania firm specjalizujących się w alpinistyce przemysłowej jest ogromny. Obejmuje nie tylko usługi sprzątające, ale także prace montażowe, antykorozyjne, a nawet montaż instalacji przeciwpożarowych.

Prace montażowe na wysokości

W zakresie usług monterskich na wysokości i w miejscach trudno dostępnych oferujemy m.in.: naprawy, wzmocnienia oraz montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych takich jak: podesty robocze, drabinki, uchwyty antenowe, montaż wewnętrznych i zewnętrznych pionów wentylacyjnych, montaż balustrad balkonowych, montaż rusztowań wszelkiego typu itp.

Zdecydowanym plusem montażu konstrukcji stalowych przy użyciu technik alpinistycznych jest  możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc bez użycia podnośników, rusztowań czy zwyżek, które generują dodatkowe koszty dla zleceniodawcy.

Montaż i demontaż reklam

Kolejna kategoria usług oferowanych przez firmę Gravity zawiera usługi montowania oraz demontażu wszelkich reklam wielkoformatowych jak banery, siatki mesh, billboardy, reklamy  świetlne itp. Warto podkreślić, że profesjonalny montaż oraz odpowiednie wyeksponowanie reklamy to gwarancja dotarcia do wielu klientów.

Alpinistyczne czyszczenie i malowanie elewacji

Alpinistyczne malowanie i czyszczenie elewacji budynków to jedno z częściej zlecanych prac na wysokości. Wykorzystując techniki linowe, nasi alpiniści przemysłowi są w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Dzięki czemu z dużą łatwością potrafią usunąć zabrudzenia w zakamarkach budynku czy pomalować każde niedostępne miejsce.

Usługi montowania kolców i zabezpieczeń przeciw ptakom

W okresie wiosenno-letnim wykonujemy usługi montowania kolców i zabezpieczeń przeciw ptakom, które brudzą parapety czy gzymsy, przez co budynek nie prezentuje się ładnie i estetycznie.  

Kolce przeciw ptakom (znane również pod nazwami BirdSystem lub Stop-ptaki) mogą być zamontowane na wąskich elementach architektonicznych jak np. poręcze, barierki czy balustrady. Montaż zabezpieczeń przeciw ptakom związany jest również z użyciem siatek polietylenowych. Można nimi zabezpieczać balkony, tarasy, a nawet całe elewacje.

Warto również wspomnieć, że stosowane przez alpinistów kolce mają tępo zakończone druty, dzięki czemu ptaki są bezpieczne. W bezpośrednim kontakcie nie ranią one w żaden sposób ptaków.

Alpinistyczne mycie okien

Ostatnia kategoria usług obejmuje alpinistyczne mycie okien. Oferujemy mycie okien w biurowcach, wieżowcach, galeriach i innych obiektach  przy wykorzystaniu technik alpinistycznych oraz specjalistycznego sprzętu do mycia. Podczas mycia okien wykorzystujemy także podnośniki koszowe, jednak zdecydowanie częściej korzystamy z metody dostępu liniowego, gdyż jest ona znacznie mniej uciążliwa dla otoczenia.

Szukasz sprawdzonej firmy alpinistycznej do realizacji Twojego zlecenia?

Jeśli szukasz firmy alpinistycznej jak Gravity, która sprawnie i rzetelnie wykona Twoje zlecenie, skontaktuj się z nami. Mamy bogate doświadczenie w tej branży. Bardzo poważnie podchodzimy do zasad BHP oraz posiadamy międzynarodowe uprawnienia  do wykonywania prac na wysokości. 

W naszej ofercie dostępne są wszystkie usługi, które opisaliśmy powyżej. Więcej szczegółów o każdej z nich znajdziesz w zakładce oferta.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie naszej pracy na wysokości lub chcesz otrzymać darmową wycenę lub porozmawiać z nami o Twoim zleceniu, napisz do nas na adres: kontakt@gravity-alpinistyka.pl lub zadzwoń, tel: 737 375 679