Kategorie
alpinistyka przemysłowa

Montaż konstrukcji stalowych na wysokościach – Zostaw to specjalistom!

Montaż konstrukcji stalowych z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Ich główną zaletą jest szybszy czas realizacji projektu oraz niższy koszt, w porównaniu do tradycyjnych konstrukcji budowlanych.

Nowoczesne technologie dostępne przy niemałym udziale środków unijnych przyczyniły się do istotnego rozwoju branży poprzez innowacje i zmiany jakościowe stali konstrukcyjnej, które z kolei mają bezpośredni wpływ na jakość konstrukcji hal oraz niższe koszty zarówno samej inwestycji, jak i jej późniejszego utrzymania.

Montaż konstrukcji stalowej może mieć miejsce w rozmaitych miejscach. Spośród nich wyszczególnić można hale, place montażowe, jak również place budowy.

Montaż konstrukcji stalowych

W odpowiedzi na oczekiwania klientów specjalizujemy się w montażu, modernizacji i demontażu konstrukcji stalowych na wysokościach, pomagając klientom w doborze optymalnych i najkorzystniejszych rozwiązań.

Prace realizujemy głównie w obszarach trudno dostępnych, gdzie należy zachować szczególne środki ostrożności. W pracy wykorzystujemy szerokie doświadczenie, jak również najnowocześniejsze elektronarzędzia. Nasi alpiniści przemysłowi mają uprawnienia spawalnicze, a także umiemy ciąć plazmą i palnikami gazowymi.

Jak wygląda montaż konstrukcji stalowych?

Montaż konstrukcji stalowej jest jedynym i zarazem nieodłącznym etapem procesu budowy. Tutaj warto postawić na sprawdzoną i doświadczoną ekipę, która zna się na rzeczy oraz której prace będzie nadzorował generalny wykonawca. 

Montaż konstrukcji stalowych to złożony proces składający się z kilku etapów:

  1. Zaprojektowanie konstrukcji zgodnie z wymaganiami klienta,
  2. zdobycie odpowiednich pozwoleń,
  3. przygotowanie terenu oraz fundamentów do montażu konstrukcji stalowej,
  4. montaż elementów nośnych oraz profili wzmacniających,
  5. wykończenie konstrukcji stalowej.
Montaż konstrukcji stalowych Gravity Alpinistyka

Jaki jest koszt montażu, modernizacji, czy demontażu konstrukcji?

Cennik montażu konstrukcji stalowej ustalany jest indywidualnie. Na cenę mają wpływ takie czynniki jak np.: metraż obiektu, lokalizacja budowy, rodzaj wykorzystanego sprzętu, czy liczba pracowników potrzebna do zrealizowania danego zlecenia.

Na ostateczny koszt ma również wpływ wymagana dokładność oraz estetyka wykonania oraz czy wymagane jest zabezpieczenie antykorozyjne (z czym wiąże się przygotowanie powierzchni surowej i po spawaniu).

Dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznie. Znając szczegóły i wymagania danego zlecenia, będziemy w stanie przedstawić dokładną cenę.

e-mail: kontakt@gravity-alpinistyka.pl 

tel: 737 375 679

Szczegóły naszej oferty znajdziesz tutaj : montaż konstrukcji stalowych woj. pomorskie