Kategorie
alpinistyka przemysłowa

Mycie okien wodą demineralizowaną — przyspiesza pracę, oszczędza czas i redukuje koszty

Jeśli budynek jest niewysoki, szklane powierzchnie można umyć z poziomu gruntu myjką teleskopową. Przy wyższych budynkach mycie okien warto zlecić alpinistom przemysłowym. Jest to najbardziej opłacalne oraz najmniej kłopotliwe rozwiązanie dla właścicieli budynku.

Biurowce myje się przeważnie latem, gdy jest ładna pogoda. Okna myje się wczesnym rankiem lub późnym wieczorem. Dzięki temu praca przebiega szybciej i jest mniej uciążliwa zarówno dla alpinistów, jak i użytkowników danego budynku.

Czym różni się woda demineralizowana od zwykłej?

Woda demineralizowana otrzymywana jest poprzez odpowiednią filtrację. Pozbawiona jest rozpuszczonych w wodzie soli i minerałów, które mogą niekorzystnie wpływać na jakość mytej powierzchni. Woda demineralizowana w odróżnieniu od tej zwykłej nie pozostawia na mytej powierzchni osadu, zacieków i charakterystycznych suchych plam.

Zastosowanie wody demineralizowanej w czasie mycia skraca cały proces, ponieważ nie ma konieczności wycierania umytej powierzchni. Wysycha ona o wiele szybciej niż standardowa woda.

Szyby i powierzchnie szklane czyszczone za pomocą normalnych środków chemicznych mają tendencję do szybkiego brudzenia się. Wystarczy jeden deszcz, aby wyeksponować widoczne smugi i zacieki. Elewacje szklane czy okna umyte wodą demineralizowaną pozostaną czystsze znacznie dłużej bez plam i zacieków.

Mycie okien na wysokości – zleć to profesjonalistom.

Pamiętaj, że chociaż mycie okien w domu może być stosunkowo łatwe, staje się znacznie trudniejsze, gdy trzeba to robić dziesiątki metrów nad ziemią. Absolutnie nie warto ryzykować, zatrudniając osoby prywatne, nieposiadające odpowiedniego doświadczenia i sprzętu.

Jeżeli jesteś z Trójmiasta i szukasz ekipy do czyszczenia okien na wysokości – skontaktuj się z nami! Od lat zajmujemy się czyszczeniem elewacji, fasad i okien budynków na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Postaramy się możliwie jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. 

Oprócz okien myjemy również powierzchnie gładkie, elewacje szklane i z blachy trapezowej oraz z innych materiałów.

Oferta mycia alpinistycznego obejmuje:

  • Mycie tynku, cegły, kamienia, piaskowca, betonu
  • Mycie blachy
  • Mycie reklam i bannerów
  • Mycie konstrukcji stalowych i silosów, a także powierzchni pokrytych powłokami antykorozyjnymi
  • Mycie powierzchni szklanych 

Jeśli potrzebujesz zlecić kompleksową usługę, zadzwoń po wycenę.

tel: 737 375 679

e-mail: kontakt@gravity-alpinistyka.pl