Kategorie
alpinistyka przemysłowa

Prace wysokościowe w Trójmieście – zaufaj Gravity

Gravity działa na terenie całej Polski, jednak wiele zleceń wykonujemy również w Trójmieście i jego okolicach. Wysokie budynki w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie wpływają na konieczność skorzystania z usług firmy zajmującej się wykonywaniem profesjonalnych prac na wysokościach.


Nie straszne nam trudne warunki i wymagające zlecenia. Prace wysokościowe wykonujemy w miejscach trudnodostępnych i ciasnych jak szyby wentylacyjne /windowe, kominy czy ciasne kanały. Często pole manewru jest bardzo ograniczone i wymaga od nas doskonałej koordynacji oraz organizacji pracy całego zespołu.

Kilka słów o firmie Gravity

Firma Gravity to doświadczony zespół alpinistów przemysłowych. Wszyscy nasi alpiniści mają duże doświadczenie w pracach na linach, podnośnikach i zwyżkach. Nasze usługi alpinistyczne opierają się o międzynarodowy system technik dostępu linowego IRATA, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa oraz jakości wykonywanych przez nas prac alpinistycznych.

Bardzo poważnie podchodzimy do swojego zawodu oraz do zasad BHP naszych pracowników. Osoby zatrudnione w firmie Gravity przechodzą regularne szkolenia BHP, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac na wysokości.

Pracując z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą alpinistów przemysłowych masz pewność, że zlecona usługa zostanie zrealizowana sprawnie i w pełni profesjonalnie. Zawsze doradzimy, rozplanujemy pracę i zrealizujemy każdy projekt do końca.

Gravity Alpinistyka Przemysłowa

Wśród naszych usług na wysokości znajdziesz m.in.

Współpracując z nami otrzymasz m.in.:

  • profesjonalne doradztwo, 
  • bezpłatną wycenę,
  • gwarancję atrakcyjnej ceny,
  • elastycznie dopasowane rozwiązania,
  • wygodę współpracy z profesjonalnym i sprawdzonym zespołem fachowców.

Naszą ofertę usług na wysokości kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.

Jeśli masz dla nas inne zlecenie na wysokości, napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.


tel: 737 375 679
e-mail: kontakt@gravity-alpinistyka.pl